دسته‌بندی نشده

نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار

نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار

یکی از بزرگ ترین چالش ها برای افرادی که در زمینه نصب سنگ اسلب کار می کنند نحوه نصب سنگ اسلب در سایز بزرگ می باشد . اندازه و طراحی سنگ اسلب به گونه ای است که نمی توان آن ها را به سادگی نصب کرد بلکه برای نصب آن به ابزار های مجهزی نیاز است . سنگ اسلب در دو بخش کف و دیوار ساختمان کاربرد دارند و قابل استفاده می باشند که در اینجا می خواهیم نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار را بررسی کنیم .

سنگ اسلب سنگی است که در دکوراسیون داخلی و یا خارجی ساختمان ها نیز استفاده می شود ، زیبایی این سنگ باعث شده تا وقتی که بر روی کف ساختمان و یا بر روی دیوار ساختمان کار می شود جلوه بسیار زیبا و جذابی به آن بخشیده و باعث می شود تا نمای داخلی و خارجی ساختمان چندین برابر زیباتر دیده شود . توصیه می کنم برای خرید سنگ اسلب مطلب انواع سنگ اسلب را بخوانید .

نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار

نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار

همانطور که پیش تر بیان کرده بودیم برای نصب سنگ اسلب در سایز بزرگ به ابزار ویژه ای نیاز است بنابراین برای نصب سنگ اسلب روی دیوار لازم است که ابتدا ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای نصب سنگ اسلب را آماده کنیم سپس با استفاده از این تجهیزات می توان ملات مورد نیاز را تولید کرد و بعد از آن به کمک ابزاری چون گیره ، چکش و … می توان سنگ اسلب را در کنار یکدیگر بر روی دیوار قرار داد .

البته به این نکته توجه داشته باشید که از مواد مختلفی می توان برای برای تهیه ملات نصب سنگ اسلب استفاده کرد . در نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار باید این مواد اولیه را تهیه کرد و بعد از ترکیب کردن آن ها و درست کردن ملاتی یکدست و یکپارچه می توان کار نصب سنگ اسلب را شروع کرد . البته در این جا باید بیان کنیم که این کار لازم است تا توسط افراد با تجربه و متخصص انجام شود که در این جا شرکت ساختمانی افغان گستر می تواند این خدمات را با نیروی ماهری  و با تجربه ای که دارد ارائه دهد .

نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار

شرکت ساختمانی افغان گستر قرن

شرکت ساختمانی افغان گستر قرن ، با سال ها تجربه در زمینه سنگ های اسلب و نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار فعالیت می کنند.

خدمات شرکت افغان گستر عبارتند از :

فروش سنگ اسلب
اجرا و نصب سنگ اسلب کف ، بدنه و نما
اجرا و نصب سرامیک کف ، بدنه و نما
طراحی ، ساخت و فروش ماشین آلات ساختمانی
مشاوره در زمینه خرید انواع سنگ اسلب

آدرس : تهران – کامرانیه شمالی – خیابان تاجیکی – پلاک 11

شماره تماس : 02122283117

آدرس ایمیل : rs.nazari2@gmail.com

بوک مچ در نصب سنگ اسلب چیست ؟

در نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار بوک مچ ها کاربرد دارند . بر روی سنگ اسلب نقش و نگار هایی وجود دارد که در این حالت وقتی به آن نگاه میکنید می بینید که این نقش و نگار حالت دنباله دار دارد که این کار را با روش بوک مچ انجام می دهند ، در حقیقت در این روش قطعه برش داده ای از سنگ اسلب ر از رو ساب می دهند و قطعه دیگر را که در سمت مخالف قرار دارد از پشت ساب می دهند ، در انتهای کار وقتی دو قطعه را در کنار هم قرار دهند طرح روی آن حالت دنباله داری پیدا می کنند .

بوک مچ در نصب سنگ اسلب چیست ؟

سنگ اسلب در چه جاهایی کاربرد دارد ؟

حال که با نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار نیز آشنا شدید در اینجا می خواهیم بدانیم که در چه قسمت هایی از ساختمان می توان سنگ اسلب کار کرد .

1. بر روی دیوار شومینه ، دیواره ی آسانسور ، انواع دیوار های داخلی ساختمان می توان از سنگ اسلب استفاده کرد

2. برای سنگ فرش کف ساختمان و سالن ها ورودی ، کف هال و پذیرایی و…. می توان سنگ اسلب کار کرد .

3. در فضای پشت تلویزیون و مراکز تجاری می توان از سنگ اسلب استفاده کرد .

4. از سنگ اسلب می توان د سرویس بهداشتی ها نیز استفاده کرد .

5. در پشخوان و کانتر مراکز تجاری و عمومی می توان سنگ اسلب کر کرد .

6. و …

سنگ اسلب در چه جاهایی کاربرد دارد ؟

بهترین خدمات شرکت افغان گستر

بعد از دانستن نحوه نصب سنگ اسلب روی دیوار می خواهیم شما را با یکی از شرکت ها پر آوازه و ماهر آشنا کنیم . شرکت افغان گستر قرن ، با سال ها تجربه موفق در زمینه سنگ های اسلب و نصب آن ها آماده همکاری با شرکت ها و موسسات و اشخاص می باشد . همچنین به عنوان بخشی از توانایی های و خدمات گستده تیم افغان گستر می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1. اجرای انواع و اقسام سنگ اسلب
2. اجرای انواع سنگ اسلب با هر نوع سایز و ابعاد
3. اجرای انواع سنگ های ساختمانی و سرامیک و به خصوص اسلب بر روی انواع زیر ساخت های مستحکم همچون آهن بتن و سیمان
4. سرعت عمل بالا در نصب روزانه بین ۳۰ الی ۵۰ مترمربع
5. دوام مادام العمر
6. دارا بودن تاییده فنی
7. رزومه بسیار قوی
8. امکان اجرای سنگ اسلب بروی زیر ساخت فلزی بصورت زیر سقفی
9. نصب سنگ بروی نما

تیم فنی افغان گسترن نصب انواع سنگ اسلب بر روی دیوار و کف ساختمان ها را برای منازل و شرکت ها انجام می دهد . برای مشاوره و خرید می توانید به طرق زیر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید :

آدرس ایمیل : rs.nazari2@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *