دسته‌بندی نشده

حمل سنگ اسلب چگونه است ؟ [جابجایی اسلب سخته؟]

حمل سنگ اسلب چگونه است

نصب سنگ اسلب و حمل سنگ اسلب چگونه است ؟ اگر در کار ساختمان سازی باشید قطعا می دانید که یکی از معروف ترین سنگ های ساختمانی که در دکوراسیون داخلی و خارجی زیاد استفاده می شود و این روز ها جزو پرتقاضاترین سنگ های ساختمان به شمار می شود اسلب سنگ ها می باشد. ، اسلب سنگ ها به ابعاد و اندازه بزرگشان معروف هستند . به همین دلیل معمولا حمل و نقل و جا به جایی این نوع سنگ ها نسبت به دیگر سنگ های ساختمانی سخت تر بوده است .

بنابراین خیلی از عزیزان در مورد حمل سنگ اسلب ها سوال می پرسند . اگر شما هم در این زمینه سوال دارید توصیه میکنم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید . برخی از عزیزان باری دکوراسیون داخلی ساختمان خود ترجیح می دهند تا از سنگ اسلب ها استفاده کنند اما متاسفانه به خاطر حمل سنگ اسلب ها از خرید  و استفاده  این نوع سنگ ها برای دکور نیز پشیمان می شوند . پیشنهاد میکنم مطلب سنگ اسلب پشت تلویزیون را هم مطالعه بفرمایید . 

حمل سنگ اسلب چگونه است ؟

شرکت ساختمانی افغان گستر قرن

شرکت ساختمانی افغان گستر قرن ، با سال ها تجربه در زمینه سنگ های اسلب می باشد .

خدمات شرکت افغان گستر عبارتند از :

فروش سنگ اسلب
اجرا و نصب سنگ اسلب کف ، بدنه و نما
اجرا و نصب سرامیک کف ، بدنه و نما
طراحی ، ساخت و فروش ماشین آلات ساختمانی
مشاوره در زمینه خرید انواع سنگ اسلب

آدرس : تهران – کامرانیه شمالی – خیابان تاجیکی – پلاک 11

شماره تماس : 02122283117

آدرس ایمیل : rs.nazari2@gmail.com

وسایل لازم برای حمل سنگ های اسلب

معمولا برای حمل و نقل و جا به جایی سنگ اسلب ها نیاز به  وسایلی می باشد ک تا به کمک آن ها جا به جایی اسلب سنگ ها راحت تر انجام شود .  از جمله از این اقلام می توان به پتو یا روکشی برای جلوگیری از  آسیب در برابر ضربه ، وجود بالشتک ، تسمه یا طناب و وجود قاب فلزی دو یا چهارتایی که بستگی به ابعاد سنگ اسلب نیز دارد . معمولا برای حمل و نقل سنگ اسلب ها دستگاه های مخصوص و ماشین آلات خاصی نیز وجود دارد .

مراحل جا به جایی سنگ اسلب ها

پس از ان که سنگ اسلب مورد نظر را اندازه میگیرند آن را درون تو و یا روکش محافظی قرار می دهند تا در مقابل ضربه ها از آن محافظت شود .

در جای که سنگ اسلب ها را قرار میدهید در قسم زیرین و رویی آن بالشتک هایی قرار دهید .

زمانی که قرار است سنگ اسلب را درون وسیله قرار دهید حتما از چند نفر باید کک گرفت ت این کار را به آرامی انجام شود .

در میان راه های انتقال سنگ اسلب ها معمولا قرار دادم سنگ اسلب به صورت عمودی بسیار راحت تر بوده است و همچنین از ایمنی بالاتری برخوردار می باشد اما در مواردی ممکن است تا شما ناچار شوید سنگ اسلب را به صورت افقی حمل کنید .

در زمانی که سنگ اسلب را به جایی تکیه می دهید باید مطمئن باشید که فضای خالی بین تکیه گاه و سنگ اسلب و وجود نداشته باشد . اگر این فضا خالی است بهتره تا با کارتن و یا پارچه و … این فضا را پر کنید .

با وجود تسمه می توانید سنگ اسلب را در جایی که قرار داده اید محکم کنید تا از حرکت و جا به جایی آن جلوگیری شود .

حمل سنگ اسلب چگونه است ؟

خرید سنگ اسلب از شرکت افغان گستر قرن

همانطور که اطلاع دارید خرید و جا به جایی سنگ اسلب ها نیاز به دقت و مهارت بالایی دارید ، چرا که امکان آسیب سنگ اسلب ها در زمان جا به جایی و حمل و نقل آن بسیار زیاد است بنابراین لازمه تا با دقت بالایی انجام شود . در شرکت افغان گستر قرن که یکی از برترین شرکت های سنگ ساختمان اسلب ها می باشد به شما کمک خواهند کرد تا  بهترین نو سنگ اسلب را برای خود خریداری کرده اید و کار نصب و جا به جایی اسلب سنگ ها را با خیال راحت و آسوده به همکاران ما در افغان گستر بسپارید  در ادامه راه های برقراری ارتباط با فغان گستر را برای شما قرار میدهیم .

آدرس : تهران – کامرانیه شمالی – خیابان تاجیکی – پلاک 11

شماره تماس : 02122283117

آدرس ایمیل : rs.nazari2@gmail.com

حمل سنگ اسلب چگونه است ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *